rozwiązania dla biznesu

Doradztwo biznesowe

Wspólnie z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami oferujemy obsługę w zakresie doradztwa biznesowego. Istotą doradztwa biznesowego jest wsparcie eksperckie oraz wyposażenie w informacje interesariuszy podejmujących decyzje biznesowe m.in. co do strategii rozwoju firmy, zarządzania majątkiem czy aktywami wewnętrznymi firmy.

Przykładowe obszary, w których możemy zaoferować Państwu pomoc:

  • przygotowaniu efektywnego biznesplanu,

  • przygotowaniu dokumentacji dla specjalnych potrzeb ekonomicznych,

  • opracowaniu strategii długo, średnio i krótkoterminowej,

  • opracowaniu efektywnego modelu biznesowego;

  • opracowaniu efektywnego modelu organizacyjnego;

  • opracowaniu efektywnego modelu kompetencyjnego;

Oferujemy klientom efektywne rozwiązania i mechanizmy w zakresie doradztwa biznesowego. Świadcząc nasze usługi zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz anonimowości naszych klientów.

+48 500 398 184

ul. Poznańska 3 lok 36
00-680 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń do góry