rodzinna tradycja

Historia Kancelarii

Historia Kancelarii sięga roku 2011. Naszą działalność rozpoczęliśmy w formie jednoosobowej kancelarii doradztwa majątkowego z siedzibą w Warszawie. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy butikową kancelarię doradztwa majątkowego prowadzoną w formie spółki kapitałowej z trzema stałymi przedstawicielstwami na Cyprze, w Estonii i Gruzji oraz współpracującą z kilkunastoma kancelariami prawniczymi i podatkowymi na całym świecie.

W trakcie naszej dotychczasowej działalności mieliśmy przyjemność pracować dla Klientów z branży Healthcare, Fintech,  e-commerce czy właścicieli portali internetowych. Obsługiwaliśmy wielomilionowe transakcje majątkowe w branży nieruchomościowej i rynku energii odnawialnej. 

Sukces naszej Kancelarii opiera się na przekonaniu, że na rynku usług prawniczych i podatkowych potrzebna jest Kancelaria specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowej strategii zarządzania i alokacji majątku firmowego i osobistego przy wykorzystaniu międzynarodowych możliwości prawnych, podatkowych oraz instrumentów finansowych.

Pracujemy według następujących zasad: 

Poufność – rozumiemy, że dzielisz się z nami wrażliwymi informacjami, 
Indywidualizacja – przygotujemy rozwiązania dopasowane do wymagań i potrzeb, 
Bezpieczeństwo – dbamy o ochronę i pewność Twojego majątku.

Do obsługi naszych Klientów wykorzystujemy nowoczesne kanały komunikacji tak by zapewnić szybką i kompleksową obsługę Klientom w dowolnym punkcie na świecie. Dzięki sieci relacji możemy zapewnić realizację większości procesów w sposób zdalny bez konieczności osobistego stawiennictwa a także interdyscyplinarną wiedzę różnych zespołów prawników, doradców podatkowych i konsultantów majątkowych w większości krajów świata.

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?
Wiedza
Strategia

Personalizacja

Poufność

Chcesz uzyskać poradę dotyczącą tego tematu?
Skontaktuj się z nami.

+48 22 299 45 65

ul. Poznańska 3 lok 36
00-680 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń na górę