Konto bankowe w Szwajcarii

Dzięki nawiązaniu współpracy z Millennium Banque Privée możemy zaoferować rachunki bankowe w Szwajcarii dla inwestorów indywidualnych oraz spółek w tym licznych spółek offshore.

Kancelaria Jabłońscy dzięki nawiązaniu ekskluzywnej współpracy z Millennium Banque Privée możemy zaoferować naszym klientom rachunki bankowe w Szwajcarii, którzy szukają konta bankowego dla swoich środków poza polską jurysdykcją podatkową.

Dzięki współpracy z Millennium Banque Privée możemy zaoferować rachunki bankowe dla:

  • spółek z Unii Europejskiej;

  • spółek offshore;

  • czy fundacji i trustów.

Szczególnie możliwość uzyskania rachunku bankowego dla spółki offshore takich jak spółka na Wyspach Marshalla, spółka na Gibraltarze czy spółka na Belize daje Kancelarii Jabłońscy sposobność zaoferowania najlepszych usług bankowych w Europie.

Wymagania

By otworzyć rachunek bankowy w Szwajcarii w Millennium Banque Privée wymagane są:

  • aktualne dokumenty inwestora (w przypadku rachunku dla osoby fizycznej);

  • aktualne dokumenty spółki (w przypadku rachunku dla spółki);

  • podpisanie umowy rachunku bankowego;

  • minimalny kapitał na rachunku 750 000 Euro.

O Millennium Banque Privée

Millennium Banque Privée rozpoczął swoją działalność w 2002 roku w Genewie i obecnie zatrudnia 72 ekspertów w dziedzinie zarządzania majątkiem. Millennium Banque Privée jest w 100% Szwajcarskim bankiem, którego właścicielem jest Millennium bcp group. Bank obsługuje klientów na całym świecie, skupiając swoją uwagę na Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej – jest to możliwe dzięki sieci własnych Private Bankierów, a także zewnętrznych doradców.

Grupa Millennium bcp jest największą Portugalską prywatną instytucją finansową posiadającą silną międzynarodową obecność w Polsce, Angoli, Mozambiku i Makau. Bank Millennium bcp jest spółka notowana na giełdzie. Spora część jej akcji znajduje się natomiast w wolnym obrocie. Największym prywatnym udziałowcem spółki jest z kolei Fosun.

Wsparcie Kancelarii Jabłońscy

Przedsiębiorców i inwestorów indywidualnych zainteresowanych otwarciem rachunku bankowego typu private banking w Szwajcarii zapraszamy do kontaktu z pracownikami Kancelarii Jabłońscy podczas, którego szczegółowo omówimy proces uruchomienia rachunku bankowego w  Millennium Banque Privée w Szwajcarii.

michał jabłoński_kj
Autor:
Michał Jabłoński

office@kancelariajablonscy.pl

+48 500 398 184

Konto bankowe w Szwajcarii
Przewiń do góry