Biuro rachunkowe

/Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe Kancelarii Jabłońscy to usługa którą kierujemy do przedsiębiorców szukających fachowego i zorientowanego na klienta księgowego. Dla nas dobry księgowy pomaga prowadzić biznes dając wsparcie na każdym etapie rozwoju firmy. Jeśli szukacie Państwo właśnie takiego biura rachunkowego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Księgowość dla nas co coś więcej niż tylko informacja o wysokości sum podatków, którą przedsiębiorca jest zobowiązany zapłacić. W naszym biurze wcześniej otrzymasz impuls do zaplanowania kosztów.
  • Rozumiemy przedsiębiorców i specyfikę prowadzenia biznesu. Elastycznie podchodzimy do klientów dla których cenna jest uczciwość, przejrzystość i pewność partnera.
  • Proponujemy konkurencyjne ceny za fachową, terminową i pro biznesową obsługę.

Zespół biura rachunkowego Kancelarii Jabłońscy to osoby pełne pasji i poświęcenia swoim klientom. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy Naszych klientów w codziennej pracy. Pracujemy na Państwa sukces w tle wykonując rachunkowe obowiązki.

Cenimy Państwa czas, dlatego jeśli szukacie Państwo najtańszego biura rachunkowego – to niestety nim nie jesteśmy. Nie mniej wierzymy, że wspólnie możemy zrozumieć Państwa i nasze potrzeby tak by osiągnąć wspólne porozumienie.

Dlaczego warto z nami pracować?

Rozumiemy przedsiębiorców 

Pomagamy w zarządzaniu cash-flow

Proaktywna postawa

Nowoczesne narzędzia

Przeprowadzamy indywidualne rozmowy by poznać specyfikę biznesu

Z każdym klientem przeprowadzana jest rozmowa, która ma na celu poznać specyfikę biznesu przedsiębiorcy, jego potrzeby oraz przepływy. Następnie przydzielany jest opieka dedykowanego księgowego. Nad całością procesów księgowych czuwa Dyrektor Biura Rachunkowego, który finalnie akceptuje rozliczenia klienta.

Naszym klientom proponujemy cykliczne spotkania gdzie wymieniamy z klientem wiedzę o obecnych wynikach podatkowych i finansowych, planach klienta oraz przyszłych skutkach podatkowych tych planów. Dzięki takim spotkaniu planujemy obciążenia podatkowe klienta oraz przygotowujemy strategie optymalizacji podatkowej zgodnie z celami klienta.

Standardem biura rachunkowego Kancelarii Jabłońscy jest reprezentacja naszego klienta w kontaktach z Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi urzędami państwowymi przez Dyrektora Biura Rachunkowego, Pana Łukasza Jabłońskiego. Dzięki temu każdy klient otrzymuje najwyższy standard opieki.

ODKRYJ NASZE BIURO RACHUNKOWE

Konkurencyjne - Nowoczesne - Probiznesowe

Pomagamy zrozumieć annały rozliczeń

Początkującym przedsiębiorcom objaśniamy annały finansowo podatkowe prowadzenia własnej firmy. Doradzamy jaką formę prawną prowadzenia biznesu przybrać mając na uwadze funkcjonalność oraz efektywność podatkową i prawną. Dzięki naszym doświadczeniom w prowadzeniu szkoleń i kursów z zakresu rachunkowości mają Państwo pewność, że zapoznają się wyłącznie z informacjami potrzebnymi przedsiębiorcy.

Obsługujemy firmy z różnych branż i zróżnicowanych przepływach finansowych

W trakcie pierwszej rozmowy poznajemy specyfikę działalności Państwa firmy. Dzięki tej wiedzy możemy ustalić indywidualną formułę płatności i rozliczeń. Sami współtworzymy i prowadzimy firmy dlatego doskonale rozumiemy dylematy i problemy przedsiębiorców.

Dla dynamicznych przedsiębiorców zaangażowanych w rozwój swojego biznesu stanowimy support kompetencji. Na życzenie naszych klientów tworzymy odpowiednie raporty, przygotowujemy analizy wyników finansowych jak i przeprowadzamy audyty wewnętrzne. Spektrum narzędzi pozwala nam stanowić istotną wartość dla aktywnych właścicieli, którzy chcą na bieżąco zarządzać swoimi aktywami.

Formularz kontaktowy


Uprzejmie informujemy, że kontaktując się z Kancelarią Jabłońscy Sp. z o.o. wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię Jabłońscy Sp. z.o.o i podmioty powiązane.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń do Nas