Planowanie podatkowe

/Planowanie podatkowe

Codziennie przedsiębiorcy podejmują od kilku do kilkudziesięciu decyzji wciągu dnia. Starają się wybrać te najbardziej optymalne decyzje tak by zachować konkurencyjność na rynku czy też zbilansować przepływy finansowe. Jedną z takich decyzji jest odpowiedź na pytanie jak wysokie podatki chcę zapłacić? Dlatego planowanie podatkowe jest fundamentalnym prawem każdego przedsiębiorcy.

  • Planowanie podatkowe pozwala zbudować optymalne podatkowo przepływy finansowe.
  • Dzięki współpracy z Kancelarią Jabłońscy poznasz możliwości zarządzania obciążeniem podatkowym w swojej firmie.
  • Dostarczamy rozwiązania efektywne – na spotkaniu otrzymasz informacje ile możesz zyskać.

Należy pamiętać że celem prowadzenia działalności biznesowej jest maksymalizacja zysków nie zaś obciążenia podatkowego. Dla naszego zespołu planowanie podatkowe oznacza zarządzanie wysokością podatków, ich struktury i rodzaju poprzez wykorzystywanie w pełni legalnych, zgodnych z międzynarodowym i polskim prawem rozwiązań i narzędzi.

Dzięki doświadczeniu naszych zagranicznych partnerów możemy dostarczać Państwu rozwiązania dotychczas zarezerwowane tylko dla klientów największych kancelarii doradczych na świecie.

ROZWIĄZANIA I NARZĘDZIA PLANOWANIA PODATKOWEGO

Kancelaria Jabłońscy dostarcza profesjonalne rozwiązania do planowania podatkowego dla przedsiębiorców i ich właścicieli. Są to sprawdzone, zapewniające bezpieczeństwo prawne i podatkowe oraz dyskrecję struktury podmiotów, które umożliwiają prowadzenie międzynarodowego lub lokalnego biznesu w korzystnym środowisku prawnym i podatkowym.

KONSULTACJE PLANOWANIA PODATKOWEGO

Na przeprowadzanej konsultacji prowadzimy z klientem rozmowę o planowanej lub istniejącej strukturze. Dzięki temu możemy przedstawić finalnie produkt skrojony do potrzeb. Nie kalkujemy schematów lecz tworzymy schematy dopasowane do:

  • skali biznesu,
  • produktu lub usług,
  • potrzeby dyskrecji,
  • sposobu dystrybucji zysków do udziałowca.

Struktury podmiotów tworzymy w oparciu o najkorzystniejsze narzędzia dostępne na rynku podmiotów i instrumentów prawnych. Gwarantujemy stały serwis i informacje o potrzebie zmiany lub zaktualizowania struktury w przypadku zmian prawnych ingerujących w pewność i bezpieczeństwo rozwiązania.

Proponowane przez Kancelarię Jabłońscy rozwiązania zawsze stoją w zgodzie z polskim prawem podatkowym. W przypadku zmiany wykładni przepisów zawsze dostaną Państwo informacje o potrzebie dostosowania do polskich przepisów podatkowych.

Formularz kontaktowy


Uprzejmie informujemy, że kontaktując się z Kancelarią Jabłońscy Sp. z o.o. wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię Jabłońscy Sp. z.o.o i podmioty powiązane.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń do Nas