Pakiety oszczędności podatkowych

/Pakiety oszczędności podatkowych

Strefa Przedsiębiorcy to unikalny produkt wsparcia dedykowany małym i średnim przedsiębiorcom, którzy zmagają się wysokimi obciążeniami podatkowymi.

Strefa Przedsiębiorcy to pakietowe usługi wsparcia przedsiębiorcy w ramach, której przedsiębiorca (jednoosobowa działalność gospodarcza, spółki osobowe, spółki kapitałowe) mają dostęp do pięciu kategorii usług z zakresu:

  • marketingu internetowego;
  • doradztwa prawnego;
  • specjalistycznych;
  • konsultingowych;
  • szkoleń i konferencji video;

Dzięki pakietowej formule dostarczamy kompleksowego wsparcia przedsiębiorcom zabezpieczając potrzeby małego i średniego biznesu. Staranie wyselekcjonowane usługi prawne, specjalistyczne, konsultingowe i marketingu internetowego połączone z bezpłatną opcją ubezpieczenia na życie pozwalają chronić interesy przedsiębiorców generując wymierne oszczędności finansowe. Dodatkowo w ramach systemu wzajemnych poleceń przedsiębiorcy mogą generować dodatkowe przychody w firmie.

Pakiety Strefy Przedsiębiorcy są efektywne podatkowo przy skorzystaniu z bezpłatnej opcji ubezpieczenia na życie, które dostarcza towarzystwo ubezpieczeń MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.

Ze względów na Państwa bezpieczeństwo pełną informacje o produkcie Strefa Przedsiębiorcy przekazujemy podczas konsultacji gdzie dokładnie przedstawiamy wymiar efektywności podatkowej pakietów Strefa Przedsiębiorcy.

Aspekty prawno-podatkowe

Przedsiębiorco! Od stycznia 2020 wzrastają rosną składki ZUS

Osoby prowadzące działalność gospodarczą zapłacą składki ZUS o prawie 10 proc. większe niż w 2019

24. Bezpłatna opcja ubezpieczenia na życie w pakietach Strefy Przedsiębiorcy

Bezpłatna opcja ubezpieczenia na życie w pakietach Strefy Przedsiębiorcy

Przedmiotem niniejszego rozważania jest omówienie konsekwencji podatkowych związanych z usługami wsparcia przedsiębiorców Strefa Przedsiębiorcy dotyczących

23. Zwolnienie wypłat z ubezpieczeń z podatku dochodowego

Zwolnienie wypłat z ubezpieczeń z podatku dochodowego

Przedmiotem niniejszej analizy jest omówienie konsekwencji podatkowych związanych z opodatkowaniem kwot otrzymanych z tytułu ubezpieczeń

22. Pakiet Strefa Przedsiębiorcy jako koszt uzyskania przychodu

Pakiet Strefa Przedsiębiorcy jako koszt uzyskania przychodu

Przedmiotem niniejszej analizy jest dopuszczalność zakwalifikowania wydatków poniesionych przez przedsiębiorców na wykupienie pakietu Strefa Przedsiębiorcy

Oferta pakietów Strefa przedsiębiorcy

Formularz kontaktowy


Uprzejmie informujemy, że kontaktując się z Kancelarią Jabłońscy Sp. z o.o. wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię Jabłońscy Sp. z.o.o i podmioty powiązane.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń do Nas