Zagraniczne rachunki bankowe

/Zagraniczne rachunki bankowe

Zagraniczne rachunki bankowe to doskonały wybór dla osób ceniących bezpieczeństwo i prywatność swojego majątku. Zmieniające się z dnia na dzień polskie przepisy prawe motywują do poszukiwań bezpiecznych przystani dla Państwa majątku. Kancelaria Jabłońscy proponuje swoim Klientom pomoc w doborze odpowiedniego banku dla środków prywatnych oraz podmiotów rejestrowanych za naszym pośrednictwem.

  • Pomagamy uruchamiać rachunki bankowe dla wszystkich typów podmiotów bez względu na kraj ich rejestracji.
  • Dostarczamy produkt private banking od europejskich liderów bankowości dla inwestorów indywidualnych.
  • Współpracujemy z bankami i platformami płatniczymi na całym świecie.

Zagraniczne rachunki bankowe umożliwiają skorzystanie z najlepszych instrumentów i narzędzi do zarządzania majątkiem. Dzięki usłudze private bankingu nasi Klienci mogą inwestować, alokować lub chronić swój majątek razem z międzynarodowymi bankami. W zależności od wolumenu środków i skali potrzeb co do rodzaju instrumentów Kancelaria Jabłońscy udzieli pomocy w wyborze partnera z zakresu Private Bankingu.

ALTERNATYWNE RACHUNKI BANKOWE

Wyniku zaostrzenia w bankach wymagań compliance oraz wydłużenia procesu aplikacyjnego, możliwości otwarcia tradycyjnego korporacyjnego znacząco się ograniczyły. Ponadto regulacje CRS oraz CFC ograniczyły liczbę banków, które pozwalają ochronić się przed dociekliwością aparatu skarbowego. Realną alternatywę do instytucji bankowych tworzoną nowoczesne platformy płatnicze, które pozwalają na sprawną realizację transakcji płatniczych w różnych walutach. Dodatkowo uproszczony proces uruchomienia rachunku płatniczego pozwala na szybką aktywacje biznesu.

ALTERNATYWNE RACHUNKI - KORZYŚCI

Alternatywne rachunki płatnicze zwykle oferują:

  • Bezpłatne konto;
  • Bezpłatne przelewy między użytkownikami tej samej platformy;
  • Wymiana walut i kursy korzystniejsze niż w tradycyjnym banku;
  • Przelewy na cały świat;
  • Debetową kartę płatniczą;

Zarządzamy majątkiem wspólnie z

Formularz kontaktowy


Uprzejmie informujemy, że kontaktując się z Kancelarią Jabłońscy Sp. z o.o. wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię Jabłońscy Sp. z.o.o i podmioty powiązane.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń do Nas