Zakładanie spółek w Polsce

/Zakładanie spółek w Polsce

Kancelaria Jabłońscy świadczy kompleksową usługę rejestracji i założenia spółki w Polsce dla polskich i zagranicznych inwestorów.

  • Podejmujemy się rejestracji każdego rodzaju spółki osobowej i kapitałowej.
  • Przeprowadzamy analizę Państwa potrzeb tak by dopasować najlepszą formę prawną do planowanej aktywności biznesowej.
  • Dostarczamy kompleksową usługę – rejestrację, księgowość i rachunek bankowy.

Kancelaria Jabłońscy szybko i sprawnie wykonuje pełny zakres prac przygotowawczych do rejestracji wybranej przez inwestora spółki. Dla inwestorów mających problem z wyborem, konsultujemy i doradzamy najlepszą formę prowadzenia firmy zgodną z oczekiwaniami klienta.

Czas realizacji usługi zależy od wybranej formy prawnej przyszłego podmiotu oraz czasu rejestracji podmiotu w lokalnym sądzie rejestrowym.

BIEŻĄCA OBSŁUGA PRAWNO PODATKOWA

Dzięki współpracy z Kancelarią Jabłońscy otrzymują Państwo również bieżące wsparcie dla nowo utworzonego podmiotu. Zapewniamy sprawdzone biuro rachunkowe, operacyjne wsparcie prawne oraz doradztwo dla nowo założonej spółki.

Dostępne spółki

Formularz kontaktowy


Uprzejmie informujemy, że kontaktując się z Kancelarią Jabłońscy Sp. z o.o. wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię Jabłońscy Sp. z.o.o i podmioty powiązane.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Zadzwoń do Nas