rozwiązania dla biznesu

Usługi bankowe

Dzięki szeregu umów pośrednictwa i profesjonalnego przedstawiciela, oferujemy kompleksową obsługę procesu otwarcia rachunków bankowych w zagranicznych jurysdykcjach dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Dzięki szerokiej ofercie, dopasowujemy produkty finansowe (rachunek bankowy, produkty inwestycyjne, produkty oszczędnościowe) do potrzeb klienta oraz specyfiki biznesowej.

Przykładowe obszary, w których możemy zaoferować Państwu pomoc:

  • otwarciu rachunków dla spółek offshore w Szwajcarii;

  • otwarciu rachunku bankowego w instytucji niewymieniającej informacji podatkowej;

  • otwarciu rachunku bankowego do obsługi transakcji na portfelach kryptowalut.

Oferujemy klientom bezpieczne i efektywne rozwiązania z zakresu usług bankowych. Świadcząc nasze usługi zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz anonimowości naszych klientów.

+48 500 398 184

ul. Elektoralna 13
00-137 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń do góry