rozwiązania dla biznesu

Bieżąca obsługa spółek w Polsce

Kancelaria Jabłońscy zajmuje się kompleksową obsługą spółek w Polsce. Zapewniamy wsparcie dla Klientów zapewniając pełne spektrum usług biznesowych potrzebnych do sprawnego prowadzenia firmy w Polsce.

Zapewniamy sprawne wsparcie procesów okołobiznesowych dzięki czemu nasi klienci mogą skoncentrować swój czas na prowadzenie i rozwój działalności swojej firmy. W ramach bieżącej obsługi spółek dostarczamy:

Obsługa uchwał i dokumentów korporacyjnych
Pozyskiwanie finansowania
Siedziba i adres korespondencyjny
Ubezpieczenia
Wdrożenia IT

Obsługa uchwał i dokumentów korporacyjnych

Dostarczamy obsługę dokumentacji korporacyjnej dla podmiotów gospodarczych tj. jak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółka akcyjna. Obsługujemy walne zgromadzenia udziałowców i akcjonariuszy, przygotowujemy uchwały, regulaminy i dokumenty wewnętrzne na potrzeby prowadzenia bieżącej działalności podmiotów gospodarczych.

Bieżącą obsługa prawna

Dostarczamy bieżącą obsługę i pomoc prawną. Członkowie naszego zespołu i współpracujący z nami partnerzy zapewniają pełne spektrum prawnej ochrony podmiotów gospodarczych w Polsce. Zajmujemy się rejestracją, likwidacją spółek w Polsce a także procedurami związanymi z zawieszaniem podmiotów.

W ramach bieżącej obsługi prawnej sporządzamy na życzenie:

  • opinie prawne,
  • opiniowanie oraz sporządzanie dokumentów występujących w obrocie prawnym tj. umów, ofert, porozumień, pism przedprocesowych i procesowych,
  • sporządzanie i prowadzenie korespondencji przedprocesowej oraz procesowej,
  • wsparcie prawne oraz reprezentacja podczas postępowań sądowych i administracyjnych prowadzonych z udziałem Klienta,
  • konsultacje prawne dla organów spółek.

Obsługa księgowa

Zapewniamy pełną obsługę księgową dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Wykorzystując automatyzację procesów księgowych i indywidulanego asystenta klienta zapewniamy najlepszy standard obsługi księgowej na rynku.

Obsługa kadrowo - płacowa

Wykonujemy pełne spektrum czynności związanych z obsługą kadrowo płacową osób pracujących w podmiotach gospodarczych.

Pozyskiwanie finansowania

Wraz z niezależnym brokerem usług finansowych dostarczamy doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania dla firm niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej. Dysponując kompleksową ofertą produktów bankowych i parabankowych zapewniamy najlepszy dobór oferty do wymagań i możliwości klienta.

Poprzedzone analizą potrzeb i badaniem rynku zapewniamy naszym klientom dostęp do: kredytów bankowych, pożyczek bankowych i parabankowych, faktoringu, leasingu i finansowania venture i private capital.

Siedziba i adres korespondencyjny

Zapewniamy siedzibę na nowo rejestrowanych firm, które szukają prestiżowego adresu w centrum Warszawy.

Ubezpieczenia

Dzięki współpracy z multibrokerem zapewniamy dostęp do pełnej palety ubezpieczeń majątkowych i na życie. Szeroka oferta pozwala na indywidualny dobór produktu ubezpieczeniowego do potrzeb i możliwości klienta.

Wdrożenia IT

Wspólnie z naszym partnerem zapewniamy wdrożenia i administrację oprogramowania do zarządzania firmą, magazynem, fakturowania, czy narzędzia business intelligence.  

Zarząd powierniczy

Zapewniamy usługę powierniczego zarządu nad spółką w Polsce. Osoba delegowana z naszej kancelarii wspomoże inwestora w bieżącej działalności firmy przejmując czynności administracyjne lub w zależności od wprowadzonych zapisów umowy powierniczej, powierzony zakres obowiązków.

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?
Wiedza
Strategia

Personalizacja

Poufność

Chcesz uzyskać poradę dotyczącą tego tematu?
Skontaktuj się z nami.

+48 22 299 45 65

ul. Poznańska 3 lok 36
00-680 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń na górę