rozwiązania dla biznesu

Ubezpieczenia & Finansowanie

Oferujemy kompleksowy outsourcing obsługi ubezpieczeń i finansowania. Dzięki współpracy z lokalną platformą agregującą ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych oraz wszystkie instytucje bankowe w Polsce możemy kompleksowo przeprowadzić przedsiębiorców przez proces pozyskania finansowania oraz obsłużyć wszelkie procesy ubezpieczeniowe.

Przykładowe obszary, w których możemy zaoferować Państwu pomoc:

  • pozyskaniu finansowania bankowego;

  • pozyskaniu finansowania parabankowego;

  • pozyskaniu finansowania od angel inwestor i venture capital;

  • pozyskaniu produktów leasingowych;

  • pozyskaniu rozwiązań ubezpieczeniowych;

  • optymalizacji kosztów finansowania i ubezpieczeń.

Oferujemy klientom nowoczesne i efektywne rozwiązania z zakresu ubezpieczeń i pozyskiwania finansowania. Świadcząc nasze usługi zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz anonimowości naszych klientów.

+48 500 398 184

ul. Elektoralna 13
00-137 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń do góry