rozwiązania dla biznesu

Doradztwo majątkowe

Wraz z zespołem doradców majątkowych przeprowadzamy konsultacje z zakresu budowania majątku prywatnego i firmowego.

Usługa doradztwa majątkowego jest dedykowana osobą, które chcą dokonać analizy portfela majątkowego, skonsultować strategię alokacji i inwestycji majątku prywatnego bądź firmowego. 

Prowadzone przez nasz zespół konsultacje cechuje holistyczne podejście do zarządzania majątkiem i decyzji majątkowych. W naszej pracy uwzględniamy czynniki makroekonomiczne, polityczne i społeczne. Głównym celem konsultacji jest przekazanie wiedzy i doświadczenia o praktykach i kulturze alokacji i inwestycji majątku. Brak powiązania z jakimkolwiek instytucjami finansowymi gwarantuje klientom bezstronności i uczciwości usługi.

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?
Wiedza
Strategia

Personalizacja

Poufność

Chcesz uzyskać poradę dotyczącą tego tematu?
Skontaktuj się z nami.

+48 22 299 45 65

ul. Poznańska 3 lok 36
00-680 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń na górę