rozwiązania dla biznesu

Gotowe spółki zagraniczne

Wspólnie z międzynarodowymi partnerami oferujemy gotowe spółki poprawnie zarejestrowane wolne od jakikolwiek zobowiązań i dotychczas prowadzące oraz nieprowadzące działalności gospodarczej.

Spółka gotowa lub inaczej mówiąc spółka z góry założona, to spółka już zarejestrowana przez lokalny sąd rejestrowy lub organ uprawniony do rejestracji, która jest przeznaczona wyłącznie do jej sprzedaży nowemu przedsiębiorcy.

Gotowe spółki mają na celu przede wszystkim stworzenie początkującym przedsiębiorcom możliwości szybkiego rozpoczęcia działalności pod nową nazwą i bez zbędnych obciążeń finansowych w postaci wnoszenia kapitału zakładowego.

Oferowane gotowe spółki nigdy nie prowadziły żadnej działalności handlowej. Co więcej, są już zarejestrowane w rejestrze handlowym, posiadają dokumenty korporacyjne, mają zerową historię gospodarczą i finansową, a tym samym mają gwarancję, że są w 100% wolne od długów.

Gotowe spółki są atrakcyjną alternatywą dla zakładania firmy czy to za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy, czy też samodzielnie.

Decydującą zaletą gotowej spółki, która sprawia, że produkt ten jest tak popularny, w porównaniu ze standardowym zakładaniem spółki, jest szybkość i dostępność nabycia takiej spółki.

Podczas gdy na rozpoczęcie działalności pod nową nazwą firmy trzeba czekać nawet do 2 tygodni, z naszą gotową spółką, czy to spółką akcyjną, czy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, można rozpocząć działalność niemal natychmiast, praktycznie w ciągu 1 godziny, ponieważ nasza gotowa spółka ma już w pełni zarejestrowany kapitał zakładowy.

Gdzie dostarczymy gotową spółkę?

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ GOTOWYCH SPÓŁEK

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?
Wiedza
Strategia

Personalizacja

Poufność

Chcesz uzyskać poradę dotyczącą tego tematu?
Skontaktuj się z nami.

+48 22 299 45 65

ul. Poznańska 3 lok 36
00-680 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń na górę