rozwiązania dla biznesu

Obsługa księgowa krajowych podmiotów

Oferujemy kompleksowy outsourcing obsługi księgowej dla wszystkich podmiotów prawa gospodarczego w Polsce, w tym spółek, fundacji czy jednoosobowych działalności gospodarczych. Obsługujemy klientów przy wykorzystaniu najnowszych kanałów komunikacji, interaktywnych platform dostępu do danych oraz wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów.

Kancelaria Jabłońscy oferuje pełen zakres obsługi rachunkowej dla krajowych podmiotów gospodarczych w sposób dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Zależnie od ilości transakcji, potrzeb sprawozdawczo-zarządczych oraz złożoności zdarzeń gospodarczych wdrażamy narzędzia i aplikacje software pozwalające na optymalizacje procesów rachunkowych tak by w możliwie jak najszybszym czasie dostarczyć informacje zwrotną przedsiębiorcy. 

Świadczymy usługi księgowe dla spółek z o.o., spółek komandytowych czy spółek akcyjnych. Obsługujemy także grupy kapitałowe i międzynarodowe korporacje o złożonych i wielooddziałowych strukturach organizacyjnych.

Usługi księgowe dla firm są dziś nie tylko sposobem spełnienia wymagań ustawowych, lecz także narzędziem, które pomaga skutecznie zarządzać firmą – kontrolować koszty, optymalizować podatki i w pełni wykorzystywać potencjał branży. Proponując optymalne rozwiązania w dziedzinach księgowości i podatków, pomagamy naszym klientom wzrastać, towarzysząc im na każdym kroku rozwoju firmy.

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?
Wiedza
Strategia

Personalizacja

Poufność

Chcesz uzyskać poradę dotyczącą tego tematu?
Skontaktuj się z nami.

+48 22 299 45 65

ul. Poznańska 3 lok 36
00-680 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń na górę