rozwiązania dla biznesu

Obsługa księgowa spółek

Oferujemy kompleksowy outsourcing obsługi księgowej dla wszystkich podmiotów prawa gospodarczego w Polsce, w tym spółek, fundacji czy jednoosobowych działalności gospodarczych. Obsługujemy klientów przy wykorzystaniu najnowszych kanałów komunikacji, interaktywnych platform dostępu do danych oraz wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów.

Przykładowe obszary, w których możemy zaoferować Państwu pomoc:

Oferujemy klientom nowoczesne i efektywne rozwiązania w zakresie obsługi księgowej. Świadcząc nasze usługi zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz anonimowości naszych klientów.

+48 500 398 184

ul. Elektoralna 13
00-137 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń do góry