rozwiązania dla biznesu

Rezydencja podatkowa

Wspólnie z międzynarodowymi partnerami oferujemy obsługę procesu zmiany rezydencji podatkowej i uzyskania prawa do pobytu. Istotą naszej obsługi jest zabezpieczenie interesów i majątku klienta przy zmianie rezydencji podatkowej.

Przykładowe obszary, w których możemy zaoferować Państwu pomoc:

  • dobór rezydencji podatkowej;

  • przeprowadzenie procesu uzyskania rezydencji podatkowej;

  • obsługa pobytu;

  • obsługa rozliczeń z lokalnymi urzędami;

  • obsługa procesów najmu/zakupu nieruchomości;

Oferujemy klientom bezpieczne i efektywne rozwiązania w zakresie zmiany rezydencji podatkowej. Świadcząc nasze usługi zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz anonimowości naszych klientów.

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?
Wiedza
Strategia

Personalizacja

Poufność

Chcesz uzyskać poradę dotyczącą tego tematu?
Skontaktuj się z nami.

+48 22 299 45 65

ul. Poznańska 3 lok 36
00-680 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń na górę