rozwiązania dla biznesu

Sukcesja majątkowa

Wspólnie z lokalnym partnerem specjalizującym się w materii dziedziczenia i sukcesji, oferujemy kompleksową obsługę sukcesji majątkowej osób prywatnych i firm. Istotą naszej obsługi jest realizacja woli spadkodawcy i umożliwienie mu rozdysponowanie majątkiem zgodnie z jego potrzebami.

Przykładowe obszary, w których możemy zaoferować Państwu pomoc:

  • sporządzenie testamentów;

  • sporządzenie planów sukcesji;

  • ustanowienie zarządów powierniczych;

  • powołanie fundacji prywatnych;

Oferujemy klientom bezpieczne i efektywne rozwiązania w zakresie sukcesji majątkowej. Świadcząc nasze usługi zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz anonimowości naszych klientów.

+48 500 398 184

ul. Elektoralna 13
00-137 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń do góry