rozwiązania dla biznesu

Sukcesja majątkowa

Wspólnie z lokalnym partnerem specjalizującym się w materii dziedziczenia i sukcesji, oferujemy kompleksową obsługę sukcesji majątkowej osób prywatnych i firm. Istotą naszej obsługi jest realizacja woli spadkodawcy i umożliwienie mu rozdysponowanie majątkiem zgodnie z jego potrzebami.

Przykładowe obszary, w których możemy zaoferować Państwu pomoc:

  • sporządzenie testamentów;

  • sporządzenie planów sukcesji;

  • ustanowienie zarządów powierniczych;

  • powołanie fundacji prywatnych;

Oferujemy klientom bezpieczne i efektywne rozwiązania w zakresie sukcesji majątkowej. Świadcząc nasze usługi zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz anonimowości naszych klientów.

rozwiązania dla biznesu

Sukcesja majątkowa

Kancelaria Jabłońscy świadczy usługi planowania międzypokoleniowej sukcesji majątkowej. Wspólnie z biurem prawnym dostarczamy kompleksową strategię przekazania majątku beneficjentom.

Planowanie sukcesji wymaga interdyscyplinarnej wiedzy i stosownych doświadczeń tak by sporządzany plan  sukcesji obejmował całość zdarzeń towarzyszących przekazaniu majątku beneficjentom. Dzięki połączeniu doświadczeń lokalnych pracowników i współpracowników Kancelarii Jabłońscy oraz międzynarodowych rozwiązań dostarczamy rozwiązanie dopasowane do indywidualnej sytuacji osoby przekazującej majątek.

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?
Wiedza
Strategia

Personalizacja

Poufność

Chcesz uzyskać poradę dotyczącą tego tematu?
Skontaktuj się z nami.

+48 22 299 45 65

ul. Poznańska 3 lok 36
00-680 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń na górę