rozwiązania dla biznesu

Zakładanie podmiotów

Oferujemy kompleksową obsługę zakładania i utrzymania podmiotów prawnych w kilkudziesięciu jurysdykcjach na całym świecie. Dzięki współpracy z międzynarodowymi kancelariami specjalizującymi się w inkorporacji podmiotów, dostarczamy najwyższych standardów obsługę.

Przykładowe obszary, w których możemy zaoferować Państwu pomoc:

  • w zakładaniu podmiotów w Polsce;

  • w zakładaniu podmiotów w większości krajów Unii Europejskiej;

  • w zakładaniu podmiotów w krajach offshore;

  • bieżącej obsłudze prawno-podatkową podmiotów;

  • bieżącej obsłudze finansowej podmiotów.

Oferujemy klientom bezpieczne i efektywne rozwiązania z zakresu zakładania podmiotów prawnych na całym świecie. Świadcząc nasze usługi zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz anonimowości naszych klientów.

+48 500 398 184

ul. Elektoralna 13
00-137 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń do góry