rozwiązania dla biznesu

Zarząd powierniczy

Kancelaria Jabłońscy dostarcza usługę zarządu powierniczego, który polega na outsourcingu pełnienia zarządu spółki.

Usługa zarządu powierniczego dedykowana jest osobom, które na stałe przebywają poza terytorium kraju lub po prostu nie mają czasu na zajmowanie się całością spraw administracyjnych jakie należą do zarządy spółki. 

Outsourcing zarządu przyda się najbardziej, gdy spółka ma udziałowców zagranicznych, ale korzystają z tej usługi również udziałowcy krajowi. Wiąże się ona z pełną odpowiedzialnością za losy spółki, również osobistą i finansową, dobrze jest zatem powierzyć takie zadanie odpowiednim osobom.

Korzystając z outsourcingu zarządu, zyskujesz czas i swobodę, ponieważ:

  • To my przejmujemy wszelkie obowiązki zarządu – jesteśmy na miejscu, dostępni i gotowi do działania.
  • Reprezentujemy zarząd we wszystkich instytucjach, np. u notariusza, w sądzie, w urzędach, a także na wszelkich wymaganych zgromadzeniach oraz przy podejmowaniu uchwał.
  • Kontrolujemy działania spółki, a mając do dyspozycji konsultantów i radców prawnych, dbamy, by wszystko przebiegało po Twojej myśli.
  • Świadczymy również usługi w przypadku likwidacji spółki, pełniąc funkcję likwidatora.

Usługa wyceniana jest indywidualnie, w zależności od zakresu obowiązków i zadań, które mają być ujęte w usłudze zarządu.

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?
Wiedza
Strategia

Personalizacja

Poufność

Chcesz uzyskać poradę dotyczącą tego tematu?
Skontaktuj się z nami.

+48 22 299 45 65

ul. Poznańska 3 lok 36
00-680 Warszawa Polska

office@kancelariajablonscy.pl

Bądźmy w kontakcie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Kancelaria Jabłońscy Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.
Przewiń na górę